Laatste interne ronde van 2025

Op vrijdag 12 december was ronde 9 van de interne competitie, met nog drie rondes hierna tegaan in de eerste periode blijft het met name voor de ratingprijzen spannend.

Koploper Eric speelde een bekerwedstrijd tegen Anton, en Anton hielt ondanks een ver doorgebroken randpion lang stand tegen de regerend clubkampioen, maar in de laatste minuten van de partij wist Eric toch de doorbraak te forceren en de partij daarmee te winnen. Daarnaast waren er vele spannende partijen waarbij uiteindelijk het punt gedeeld werden, waaronder onderstaand eindspel tussen Emiel en Rob.

In de stand blijft Eric ongeslagen bovenaan staan en is daarmee zo goed als zeker van de periodewinst. Voor de ratingprijzen is het wel nog altijd spannend, tot 1880 is Nick nogsteeds de beste speler, maar zijn voorsprong is niet heel groot. Tot 1700 is het verschil tussen de nummer 1 Floris en de rest iets groter, maar daar kan het ook nog veranderen… zie ook de totaalstand

Anton Hagens– Eric de Haan0 – 1
Corjan Nota– Nick Burggraaf½ – ½
Jeroen Smits– Floris van den Doel½ – ½
Joël Bezemer– Rien van Brummelen1 – 0
Gert Dijkema– Rob van Aurich0 – 1
Emiel Overduin– Rob Prinzen½ – ½
Wim Floor– Stefan Florijn0 – 1
Ruud van der Laak– Mark Leegwater1 – 0
Jos Vliegen– Gijs Schaveling0 – 1
Peter Verhaagen– Hans Bakker½ – ½
Henk van Lieshout– Johan Kooger0 – 1
Wedstrijden ronde 9
Dit bericht is geplaatst in Interne Competitie, Senioren. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.